گروه: اخبار

با زمرد بانک را به خانه بیاورید

کد خبر: 193 تاریخ انتشار: 1400/4/20
احراز هویت غیر حضوری در اپلیکیشن زمرد بانک تجارت با دقت بیش از 99 درصد طراحی شده است. افراد می توانند به این اپلیکیشن مراجعه کرده و افتتاح حساب انجام دهند. کارت های ثبت شده در سامانه زمرد، به محل اعلامی در خواست دهنده تحویل داده می شود .
image

صفر تا صد امور این کار غیر حضوری است. گفتنی است تمامی مسائل فنی این اپلیکشین برعهده شرکت کارت اعتباری ایران کیش است .دو موضوع افتتاح حساب غیر حضوری و توثیق سهام عدالت از ویژگی های اپلیکیشن زمرد بانک تجارت است.

در این اپلیکیشن هم امکان افتتاح حساب غیر حضوری ایجاد شده و هم کارت مرابحه صادر می شود .همچنین افراد برای توثیق سهام عدالت زمانی که به “زمرد” مراجعه می کنند و در خواست توثیق سهام عدالت می دهند، درخواست توسط ایران کیش ثبت میشود، از مسیر ارتباطی با سمات – شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار – موارد مورد نیاز بررسی می شوند. پاسخ از سمات دریافت و به بانک تجارت اعلام وضعیت و مبلغ کارت مرابحه برای متقاضیان واریز شده و کارت توسط شرکت پست تحویل داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که به زودی بسیاری از خدمات بانک تجارت به این اپلیکیشن اضافه می شود و این زیست بوم را گسترده تر می کند.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 220    ديروز: 371    اين ماه: 4517    تاکنون : 409341