گروه: اخبار

در مراسم تمدید همکاری اتکا و بانک تجارت عنوان شد:

گوشی‌های موبایل به‌زودی به کارت‌های پرداخت بدل می‌شوند

کد خبر: 198 تاریخ انتشار: 1400/6/17
محصولات و راهکارهای جدید پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش و کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت، در مراسم تمدید تفاهم‌نامه اتکا و بانک تجارت، مورد استقبال قرار گرفتند. در این مراسم محصولات و راهکارهای جدید ایران‌کیش نمایش داده شد. همچنین کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت که روی دستگاه‌های ایران‌کیش نیز فعال است، معرفی شد.
image

تکرار یک تجربه خوب


به گزارش روابط عمومی ایران‌کیش، مسعود حشمتی‌پور، مدیرعامل اتکا با ابراز خرسندی از اینکه بعد از گذشت یک سال از همکاری با بانک تجارت، امروز این تمدید تفاهم‌نامه صورت می‌گیرد، گفت: «خوشحالیم در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که کارهای بسیار خوبی از دو مجموعه صورت گرفته و این امر نشان می‌دهد که اراده و عزم طرفین برای همکاری، بیش از گذشته وجود دارد. با تجربه‌ای که اندوخته‌ایم برای ادامه راه آمادگی داریم تا گام‌های بلندتری برداریم. اعتمادی ارزشمند بین طرفین شکل گرفت و ماحصل این تجربه شرایط را برای خدمت‌رسانی بهتر در سازمان اتکا فراهم کرد.»

حشمتی‌پور با بیان اینکه می‌خواهیم خدمت‌رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف بیش از ۵.۵ میلیون نفری خود داشته باشیم، اظهار کرد: «امروز امید داریم که با تفاهم‌نامه‌ای که با بانک تجارت صورت می‌گیرد، زمینه و بستری متناسب با فناوری روز برای ارائه خدمات بهینه و مطلوب‌تر به این جامعه فراهم شود. این جلسه نقطه‌عطفی برای همکاری بیشتر و ارائه خدمات ماست.»

او در ادامه با اشاره به خدمات نوین ایران‌کیش گفت: «جا دارد به مجموعه بانک تجارت به خاطر وجود چنین تیم حرفه‌ای در ایران‌کیش تبریک بگوییم و امروز یکی از دغدغه‌های ما در زمینه پرداخت‌های الکترونیکی مبتنی بر جدیدترین فناوری‌ها از این طریق حل‌شده است.»


خدمات متفاوت


رضا دولت‌آبادی، مدیرعامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه خوشحالیم این بانک چند کار جدید را با همکاری اتکا آغاز می‌کند، گفت: «در طول یک سال گذشته گره‌ها باز شده و زمینه توسعه همکاری‌ها بیش از همیشه فراهم آمده است. »

او افزود: «خوشبختانه با توجه به نگاه نوآورانه‌ای که مدنظر شماست، در کنار اعطای تسهیلات، کارهای بزرگی در شرکت ایران‌کیش انجام شد تا بتوانیم خدمات نوینی را به مجموعه اتکا ارائه دهیم. با قاطعیت می‌گویم که بانک تجارت در بیشتر فروشگاه‌های بزرگ حضور دارد و خدماتی که امروز به فروشگاه‌های اتکا ارائه می‌شود، کم‌نظیر است. پرداخت‌های غیرتماسی، پرداخت‌های متنوع از طریق کیوآرکد و… اتفاقاتی است که در مجموعه‌ایران‌کیش رخ‌ داده است.»


همه امکانات در دستگاه کارت‌خوان ایران‌کیش


پیمان طبری،مدیرعامل ایران‌کیش ضمن معرفی و توضیح عملکرد محصولات ایران‌کیش گفت: «مجموعه‌ای از تمام امکاناتی که امروز در موردشان سخن گفته شد، در یک دستگاه ایران‌کیش قابل‌ دسترس هستند و این فرصتی است که قطعاً استفاده از این دستگاه‌ها برای کاربر می‌آفریند.»

پیمان طبری با خاطرنشان کردن این مطلب که این شرکت مدت‌هاست از پروژه غیرتماسی NFC مبتنی بر استانداردهای EMV رونمایی و آن را عملیاتی کرده، گفت: «در این حوزه نسبت به سایر شرکت‌ها پیشگام هستیم و یکی از دلایل این پیشگامی ملحق‌شدن هرچه سریع‌تر ما به شاپرک ۲ بود.»

او ضمن تشریح انواع پرداخت‌های کیوآرکد ایران‌کیش و همچنین ساختارهای متفاوتی که از طریق اپلیکیشن‌ها و دستگاه‌های این شرکت برای این نوع پرداخت‌ها فراهم‌شده، افزود: «اساساً گوشی‌های موبایلی به‌زودی به کارت‌های پرداخت  نیز بدل می‌شوند.»مدیرعامل ایران‌کیش با بیان ویژگی‌های دو محصول کیف پول مولتی‌ولت ایران‌کیش و همچنین خرید اقساطی از طریق آسان خرید گفت: «قطعاً همکاری با اتکا می‌تواند زمینه‌ساز فرصت‌های بیشتر برای هر دو طرف بانک تجارت و این سازمان باشد و در این میان ایران‌کیش تلاش می‌کند تا تسهیلات بیشتری را با محصولاتی خلاقانه و نوآورانه برای بهبود این تعامل فراهم کند.»

او در ادامه افزود: «کیف پول سیمرغ تجارت در واقع کیف پول آفلاین بانک تجارت است و هم‌اکنون بخش قابل‌ توجهی از کارت‌های بانک تجارت می‌توانند به این کارت‌ها، یعنی کیف پول آفلاین سیمرغ، مجهز شوند. کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت روی دستگاه‌های ایران‌کیش نیز فعال است.»


مزایای کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت


شهره آقابابایی، مدیرعامل سیمرغ تجارت نیز درباره این محصول اظهار کرد: «کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت هم‌اکنون در تهران، اراک و زنجان عملیاتی شده است.»

آقابابایی با بیان اینکه برخی دانشگاه‌ها نیز این کیف پول‌ها را در اختیار دانشجویان قرار داده‌اند، گفت: «کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت در واقع مزیتی است که در فروشگاه‌های اتکا نیز می‌توانند قابلیت استفاده داشته باشند. استفاده از این کیف پول روی تمام دستگاه‌های کارت‌خوان ایران‌کیش که قابلیت خواندن این کارت را دارند، امکان‌پذیر است و این امکان می‌تواند به تمامی ابزارهای پذیرش ایران‌کیش توسعه پیدا کند.»

به گفته او، علاوه بر تراکنش، نمایش موجودی کارت، گزارش‌دهی عملیات آخر، مصرف و شارژ مجدد از جمله مواردی است که با نزدیک ‌کردن این کارت‌ها به دستگاه ایران‌کیش که قابلیت NFC دارند، قابل‌ مشاهده و انجام است. شارژ مجدد از طریق کارت تجارت نیز امکان‌پذیر است و به کارت دیگری نیاز ندارد.

آقابابایی اظهار کرد: «از طریق این کیف پول آفلاین می‌شود برای گروه‌های خاص مزایای ویژه‌ای مثل برخی تخفیف‌ها را در نظر گرفت.»

او با اشاره به اینکه در حال حاضر همه کارت‌های بانک تجارت که هیبریدی هستند، قابلیت تبدیل به کیف پول آفلاین را دارند، گفت: «هم‌اکنون برخی شهرداری‌ها و دانشگاه‌ها از متقاضیان این کارت به‌شمار می‌آیند. در واقع این کارت‌ها می‌توانند هم به‌عنوان کارت‌های بانکی مگنت، هم کیف پول و هم کارت‌های مترو و هم کارت‌های تخفیف نقش ایفا کنند و هم‌اکنون بخش عمده‌ای از کارت‌های بانک تجارت این ظرفیت را دارند. قطعاً «دسفایر» بودن و البته عدم نیاز به ورود رمز از دیگر مزایای کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت است.»

گفتنی است سردار حشمتی‌پور اقدامات بانک تجارت و ایران‌کیش را نوین و راهگشا ارزیابی کرد و وجود چنین فناوری‌هایی را برطرف‌شدن یکی از دغدغه‌های اتکا دانست. در پایان نیز تمدید تفاهم‌نامه اتکا و بانک تجارت از سوی مدیران عامل این دو سازمان صورت گرفت.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 249    ديروز: 371    اين ماه: 4546    تاکنون : 409370