/ شرکت‌های تابعه / شرکت های بورسی / شرکت کارت اعتباری ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با مجوز  شماره 1592 مورخ 1382/1/23در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت با درک ضرورت توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از فروردین ماه 1382 با ماموریت صدور و ارائه خدمات کارت اعتباری با بانک‌های ایران آغازکرد و از سال 1384 مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت، پذیرش بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را با هدف گسترش فعالیت‌های خود در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به نظام بانکی، صنعت بیمه و بازارهای مالی بر عهده گرفته است. شهریور  سال 1385 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تایید صلاحیت‌ها و فعالیت‌های شرکت مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) را به شرکت اعطا نمود.

شرکت ایران کیش با چشم‌انداز توسعه ابزارهاي پرداخت و پذيرش تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را بر توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت، ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا كرده است.

 

اینجا سایت شرکت کارت اعتباری ایران کیش

 

 

 

 

 


میزان بازدید: 1127   امتیاز این صفحه: 0

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 240    ديروز: 371    اين ماه: 4537    تاکنون : 409361