/ شرکت‌های تابعه / شرکت های غیر بورسی / زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان (زفتا)

زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان (زفتا)

شرکت مهندسین مشاور تجارت (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت(تفتا) در سال ۱۳۶۴ به منظور انجام خدمات ساختمانی تأسیس و به شماره ۵۷۳۰۹ ثبت گردید. در سال ۱۳۸۷ طی بازنگری اساسنامه، فعالیت شرکت به ارائه خدمات تخصصی و مهندسی انفورماتیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات تغییر یافت. سپس در سال ۹۵ خطوط کسب و کار این شرکت به حوزه‌های تخصصی سخت افزار، پشتیبانی، تعمیر و نگهداری، نرم‌ افزارهای پایه، خدمات مشاوره‌ای وآموزشی و خدمات امنیتی تقسیم شد.

در مهر ماه سال ۱۳۹۷، با توجه به تغییر حوزه کسب و کار شرکت پیشنهاد تغییر نام شرکت هم راستا با حوزه فعالیت آن در تاریخ 1397/11/10نام شرکت رسماً از مهندسین مشاور تجارت به« زیرساخت فن‌آوری تجارت ایرانیان ( زفتا )» تغییر یافت.

اهداف این شرکت با تکیه بر خطوط ابلاغی و تمرکز بر پشتیبانی تجهیزات و شبکه های ارتباطی بانک، شرکت‌های وابسته به آن و سایر متقاضیان تدوین گردیده است. لیکن تا پیش از سال ۹۶ بیشتر در حوزه‌های پشتیبانی و تعمیر و نگهداری نقش واسطه‌ای ایفا شده و فعالیت‌های مربوط به این حوزه در مناطق مختلف بر عهده پیمانکاران دست دوم بوده است که به جهت افزایش کمی و کیفی خدمات قابل ارائه، مدیریت هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری، چابک سازی، کاهش حاشیه‌های کاری و نظارت دقیق ناگزیر نیازمند تغییر در زیرساخت‌های خود در بخش پشتیبانی گردید.

برای نیل به این اهداف، نگرش در اختیار گرفتن کلیه شئون اجرایی ارائه سرویس‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات فناوری اطلاعات در بانک تجارت در دستور کار شرکت قرار گرفت و شرکت ملزم به اتخاذ رویکردهای جدیدی شد. یکی از این رویکردها ارائه کلیه سرویس‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات فناوری اطلاعات در کلیه شعب، ستادها و سرپرستی بانک تجارت توسط پرسنل شرکت در اقصا نقاط کشور بود که تحقق آن در گرو ایجاد زیرساخت‌های جدید ازجمله احداث و ایجاد دفاتر منطقه‌ای در تمامی استان های کشور تعریف شده است.

در حال حاضر ۲۱ دفاتر استانی در سطح کشور فعال بوده و در آینده نزدیک نمام کشور تحت پوشش خدمات این شرکت قرار خواهد گرفت.

اینجا سایت شرکت زفتا

 

 


میزان بازدید: 1488   امتیاز این صفحه: 0

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 180    ديروز: 468    اين ماه: 1143    تاکنون : 485082