/ پروژه‌ها / راهکارهای جامع بانکی

راهکارهای جامع بانکی

سالها حضور توانمند در شبکه بانکی این ضرورت را پیش روی بانک تجارت قرارداد تا در قالب مجموعه هلدینگ تفتا و با ارتقاء توان فنی و تخصصی خود گام در مسیر  طراحی و تولید نرم افزارهای روزآمد بانکی بگذارد.

از این رو خدمات پیاده سازی، توسعه، نگهداشت، یکپارچه سازی و حاکمیت سامانه های حوزه بانکداری متمرکز به عنوان راهبرد مجموعه در بخش سامانه های بانکداری متمرکز تبیین و عملیاتی شده است.

در  این مسیر شرکت از رصد آخرین تحولات صنعت بانکی بر بستر کانال‌های نوین ارتباطی به ویژه تلفن همراه غافل نمانده و تلاش کرده است متناسب با جایگاه ممتاز بانک تجارت در شبکه بانکی کشور و مشتریان ارزشمند آن ، مجموعه کاملی از طراحی، پیاده سازی، توسعه و پشتیبانی این بخش از خدمات بانکی را در سبد محصولات خود بگنجاند. همچنین در تداوم این رویکرد،  نوآوری، طراحی و توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری کسب و کارهای حوزه فناوری مالی و بانکداری دیجیتال را سرلوحه اقدامات پیشگامانه خود قرارداده است.

این رویکرد نوآورانه در ارائه خدماتی چون طراحی، توسعه و سفارشی سازی سامانههای سازمانی بانکی متناسب با استانداردهای روز نیز مد نظر ست.

شرکت توسعه ارتباطات الکترونیک تجارت ایرانیان (تاتا) ذیل هلدینگ تفتا سال 1394 به منظور تجمیع توان فنی و تخصصی و جذب نیروهای توانمند با شعار دانش محور، نوآور و آینده‌نگر و در راستای تامین نیازهای یاد شده برای بانک تجارت و سایر مشتریان تاسیس شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


میزان بازدید: 1044   امتیاز این صفحه: 0

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 63    ديروز: 468    اين ماه: 1026    تاکنون : 484965