بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت ایران کیش

بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت ایران کیش

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت، محمد فرجود مدیر عامل هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت(تفتا) و مرتضی ترک‌تبریزی نایب رییس هیات مدیره این بانک عصر دیروز (ششم آذر) با حضور در شرکت کارت اعتباری ایران کیش با علیرضا موسوی مدیرعامل و مجموعه مدیریتی این شرکت دیدار کردند.
9 آذر 1401 - 10:38
 1323

به گزارش روابط عمومی "تفتا" مدیرعامل بانک تجارت ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مدیران و کارکنان شرکت "کارت اعتباری ایران کیش" تنوع خدمات ارایه شده بوسیله ایران کیش را نقطه قوت فعالیت‌های این شرکت دانست و بر توسعه چند جانبه آن تاکید کرد.
او با اشاره به اینکه ایران کیش همواره تلاش کرده با توسعه خدمات بانک تجارت و سایر بانک‌های طرف قرارداد همگام باشد، اظهار کرد: ایران کیش مجموعه‌ای وسیع، غنی و ارزشمند در عرضه محصولات و راهکارها است و در عین حال ضرورت دارد متناسب با نیاز مشتریان خود نسبت به بهبود سطح خدمات و پشتیبانی‌ها اقدام کنند. 
اخلاقی افزود: سهم بانک تجارت در بانکداری تجاری یا شرکتی بیش از متوسط بازار است و برنامه‌های جدی داریم که در حوزه بانکداری اشخاص و بانکداری اصناف حضور پررنگ‌تری داشته باشیم چراکه امروزه نگاه بانک در این بخش متفاوت از گذشته است و ما مجدانه پیگیر ارایه خدمات غیرحضوری بویژه برای کسب وکارهای کوچک هستیم.
در مسیر توسعه
در بخش دیگری از این جلسه علیرضا موسوی مدیرعامل شرکت ایران کیش ضمن بیان برنامه‌های پیش‌رو، اولویت‌های کاری ایران کیش را تبیین کرد. مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش هماهنگی حداکثری با ضوابط شاپرک و نیز بهبود شبکه پشتیبانی را از اولویت‌های فوری این شرکت خواند.
موسوی تاکید کرد که فرصت‌های بسیاری برای مسیر توسعه در ایران کیش پیش‌رو است و ما درتلاشیم تا ضرباهنگ فعالیت‌ها را با بانک هماهنگ و درکنار هلدینگ تفتا برای سال آتی برنامه‌ریزی کنیم. 
نگاه به آینده
محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت(تفتا) نیز دراین نشست اظهار کرد: اعتقاد دارم در مسیر بانک تجارت به سمت تحول دیجیتال ایران کیش می‌تواند جایگاه خود را بهبود داده و درآینده بانک تجارت نقش کلیدی را ایفا کند و با ارایه خدمات جدید گامی مهم در توسعه کسب و کار بانک ایجاد کند.
مرتضی ترک‌تبریزی نایب رییس هیات مدیره بانک تجارت نیز در ادامه افزود: شرکت‌های psp با مجموعه‌ای از ذی‌اثران در ارتباط‌اند و باید مجموعه آن‌ها را مورد توجه قرار داد. نقطه قوت ایران کیش می‌تواند تعاملات هرچه بیشتر با بانک‌ها از طریق نمایندگی‌های شرکت در استان‌های مختلف باشد.