مدیرعامل جدید «زفتا» معارفه شد

مدیرعامل جدید «زفتا» معارفه شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان (زفتا) با حضور مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت برگزار شد.
11 مهر 1401 - 14:24
 2912

به گزارش روابط عمومی «تفتا» مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان (زفتا) عصر روز نهم مهرماه در ساختمان هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت برگزار شد. در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهدی راعی مدیرعامل پیشین شرکت زفتا، سعید بخشایشی به‌عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل جدید این شرکت معرفی و منصوب شد.

برندی فنی و معتبر در جامعه فناوری
محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت ضمن آنکه مسیر حرکت و فعالیت «زفتا» را رو به جلو و پیش‌رونده توصیف کرد،گفت: «زفتا» با اتکا به تنوع فعالیت‌ها و گستره اقدامات زیرساختی و نقشی که در فعالیت‌های بانک تجارت داشته اکنون به جایگاه مشخص و غیر قابل انکار رسیده است. 
وی تغییرات ایجاد شده در «زفتا» را قابل توجه و اساسی خواند و تداوم این مسیر با امید به رشد و بالندگی هر چه بیشتر شرکت را امری کلیدی دانست که باید متکی بر اولویت‌بندی و برنامه زمان‌بندی شده بوسیله مدیرعامل جدید پیگیری شود.
فرجود با تاکید بر اینکه امروز نام «زفتا» باید تداعی‌کننده یک برند فنی معتبر در جامعه فناوری بانکی کشور باشد، یادآور شد: در حال حاضر همکاری «زفتا» با بانک تجارت در حوزه های متعددی از جمله زیرساخت ، شبکه، امنیت و پشتیبانی شعب در سراسر کشور در حال انجام است و با توجه به گسترش فعالیتهای بانک و برنامه‌های توسعه‌ای حوزه فناوری اطلاعات، پیش بینی می‌شود حجم و حوزه فعالیت‌های«زفتا» توسعه جدی پیدا کند.

در قامت یک شرکت بالغ 
در بخش دیگری از این مراسم حسام مقصودلو عضو هیات مدیره هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت، «زفتا» را شرکت بالغی توصیف کرد که چالش‌ها و توانمندی‌های خود را می شناسد و نسبت به آن وقوف کامل دارد و این مهم سبب می‌شود تا هر روز به شرکتی فنی‌تر و حرفه‌ای‌تر مبدل شود.
مقصودلو تبلور تلاش‌های مدیرعامل و تیم مدیریتی «زفتا» را در اعتماد و قابلیت اطمینان بانک به این شرکت دانست و آن را دستاورد قابل تاملی توصیف کرد. 

صیانت از قراردادها 
در ادامه این جلسه مهدی راعی مدیرعامل پیشین «زفتا» گزارشی از عملکرد این شرکت در دوسال اخیر ارائه کرد و ضمن تشکر از تیم اجرایی و هیات مدیره این شرکت ابراز امیدواری کرد مسیر رشدی که این شرکت در آن قرار گرفته است، پرشتاب ادامه یابد. 
در ادامه نیز علی بیاضی، معاون مالی و راهبردی ‌«تفتا» گفت: یکی از ارزش‌‌های بنیادینی که ما دنبال می‌کنیم توسعه و هم افزایی بین شرکت‌‌های تابعه هلدینگ است که «زفتا» با زیرساخت‌ها و قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند نقش مهمی در سایر شرکت‌های هلدینگ بانک تجارت نیز داشته باشد.
در پایان مراسم نیز سعید بخشایشی مدیرعامل جدید شرکت زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان ضمن قدردانی از حسن اعتماد صورت گرفته ابراز امیدواری کرد با تداوم حمایت‌ها و تلاش کارکنان شرکت «زفتا» پاسخی ارزشمند به این حسن اعتماد دهد.
در این مراسم اعضای هیات مدیره شرکت زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان، رییس و معاون اداره سرمایه گذاری بانک تجارت نیز حضور داشتند و به بیان دیدگاه‌‌های خود پرداختند. 
شرکت «زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان» (زفتا) از شرکت‌‌های تابعه هلدینگ نوآوری و فناوری اطلاعات بانک تجارت (تفتا) است که در حوزه تامین زیرساختهای فناوری اطلاعات بانکی فعالیت می‌کند.