معارفه سید جواد سجادی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت تاتا

معارفه سید جواد سجادی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت تاتا

جلسه تودیع هوشنگ ضرور عضو سابق هیأت مدیره و معارفه سید جواد سجادی عضو جدید هیأت‌مدیره شرکت توسعه ارتباطات الکترونیک تجارت ایرانیان «تاتا» در مورخ 1401/03/22 برگزار شد.
1 تیر 1401 - 10:02
 4970

در نشست مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره شرکت تاتا که با حضور محمد فرجود، مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت برگزار شد، سید جواد سجادی به عنوان عضو جدید هیأت‌مدیره شرکت تاتا معرفی شد و از اقدامات ارزنده هوشنگ ضروری تقدیر به‌عمل آمد.
در این نشست محمد فرجود با تقدیر از زحمات هوشنگ ضروری و آرزوی موفقیت برای سید جواد سجادی عضو جدید هیأت‌مدیره اظهار داشت: ظرفیت و توانمندی شرکت تاتا برای بانک بیش از اینهاست و باید با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم از قابلیت این شرکت بیش از پیش بهره ببریم.
شرکت تاتا یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت (تفتا) است که به‌طور تخصصی در توسعه راهکارهای نرم‌افزاری در زمینه‌هایی مانند تحول دیجیتال، کانال‌های نوین خدمات، داده‌کاوی، هوش تجاری و توسعه سامانه‌های عملیاتی بانک فعالیت دارد. این شرکت که نقش کلیدی در مسیر تحول دیجیتال بانک تجارت بر عهده دارد، در سال جاری پروژه‌های مهم مدیریت فرآیند مهاجرت به کربنکینگ جدید که با نام منظومه در بانک تجارت شناخته می‌شود و نیز استقرار زیرمجموعه‌های آن را در دست اجرا دارد.